TRANSMISSIE VOOR CAN-AM RENEGADE 800 2008

TRANSMISSIE voor Can-Am RENEGADE 800 2008
 
(W)  293550021
ISOFLEX GREASE, TOPAS NB52, 50 G
 
(B)  293800060
LOCTITE 243, 10 ML
 
(1)  420611407
GUIDE
 
(2)  420430407
O-RING
 
(3)  420631087
O-RING
 
(4)  420441311
SOCKET HEAD SCREW M6 X 20
 
(4)  420441311
SOCKET HEAD SCREW M6 X 20
 
(5b)  420280522
GOVERNOR CUP ASS'Y. INCLUDES 5B TO 9
 
(5a)  420632377
CVT DRIVE ASS'Y. INCLUDES 5A TO 26
 
(5c)  XXX
GOVERNOR CUP
 
(6)  420281296
SLIDER SHOE SET
 
(6)  420281296
SLIDER SHOE SET
 
(7)  417223257
ROLLER SLEEVE
 
(8)  417223767
ROLLER
 
(9)  417223767
THRUST WASHER
 
(10a)  420280467
OUTHER HALF ASS'Y. INCLUDES 10A TO 17
 
(10b)  XXX
OUTER HALF
 
(11)  XXX
BUSHING
 
(12)  XXX
RETAINING RING
 
(13)  XXX
BUSHING
 
(14a)  420248497
CENTRIFUGAL LEVER SET. INCLUDES 14A TO 17
 
(14b)  XXX
LEVER
 
(15)  XXX
THRUST WASHER
 
(16)  XXX
SCREW M5
 
(17)  XXX
LOCK NUT M5
 
(18)  420238610
COMPRESSION SPRING, DRIVE PULLEY
 
(19)  420627578
SPRING SEAT
 
(20)  420460430
FRICTION WASHER
 
(21b)  420257195
DRIVE PULLEY CLUTCH
 
(21a)  420632377
INNER HALF ASS'Y. INCLUDES 21A TO 26
 
(22)  420632377
BALL BEARING
 
(22)  420632377
BALL BEARING
 
(23)  420245951
RETAINING RING
 
(24)  XXX
INNER HALF
 
(25)  420229577
SPRING SLEEVE
 
(26)  420239134
SPRING
 
(27)  420627920
THRUST WASHER
 
(28)  420627768
SPRING WASHER
 
(29)  420641859
HEX. SCREW M12 X 135
 
(30)  420280473
CAME V-810
 
(31b)  420220914
DRIVEN PULLEY SHAFT
 
(31a)  420280178
CVT DRIVEN PULLEY ASS'Y. INCLUDES 31A TO 41
 
(32)  420238176
COMPRESSION SPRING
 
(33a)  420248233
INNER HALF ASS'Y. INCLUDES 33A TO 35
 
(33b)  XXX
SLIDING PULLEY
 
(34)  XXX
BUSHING
 
(34)  XXX
BUSHING
 
(35)  XXX
RETAINING RING
 
(35)  XXX
RETAINING RING
 
(36a)  420280178
OUTER HALF PULLEY ASS'Y. INCLUDES 36A TO 41
 
(36b)  XXX
OUTER HALF PULLEY
 
(37)  420932421
BALL BEARING
 
(38)  XXX
BUSHING
 
(39)  XXX
RETAINING RING
 
(40)  420660124
TORQUE GEAR
 
(41)  420245911
RETAINING RING
 
(42)  422280360
V-BELT
 
(43)  420627590
THRUST WASHER
 
(44)  420441485
HEX. SCREW M10 X 110
 
(45)  420611397
VARIATOR COVER
 
(46)  420430126
GASKET
 
(47)  420440561
TORX SCREW M6 X 30.5
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# B

293800060

LOCTITE 243, 10 ML
# W

293550021

ISOFLEX GREASE, TOPAS NB52, 50 G
# 1

420611405

420611407
GUIDE
# 2

420430407

O-RING
# 3

420631087

O-RING
# 4

420940566

420441311
SOCKET HEAD SCREW M6 X 20
# 5a

420684673

420632377
CVT DRIVE ASS'Y. INCLUDES 5A TO 26
# 5b

420280157

420280522
GOVERNOR CUP ASS'Y. INCLUDES 5B TO 9
# 5c

XXX

GOVERNOR CUP
Contact
# 6

420281293

420281296
SLIDER SHOE SET
# 7

420233893

417223257
ROLLER SLEEVE
# 8

420229997

417223767
ROLLER
# 9

420626231

417223767
THRUST WASHER
# 10a

420280319

420280467
OUTHER HALF ASS'Y. INCLUDES 10A TO 17
# 10b

XXX

OUTER HALF
Contact
# 11

XXX

BUSHING
Contact
# 12

XXX

RETAINING RING
Contact
# 13

XXX

BUSHING
Contact
# 14a

420248497

CENTRIFUGAL LEVER SET. INCLUDES 14A TO 17
# 14b

XXX

LEVER
Contact
# 15

XXX

THRUST WASHER
Contact
# 16

XXX

SCREW M5
Contact
# 17

XXX

LOCK NUT M5
Contact
# 18

420238610

COMPRESSION SPRING, DRIVE PULLEY
# 19

420627574

420627578
SPRING SEAT
# 20

420460430

FRICTION WASHER
# 21a

420280380

420632377
INNER HALF ASS'Y. INCLUDES 21A TO 26
# 21b

420257195

DRIVE PULLEY CLUTCH
# 22

420632375

420632377
BALL BEARING
# 23

420245951

RETAINING RING
# 24

XXX

INNER HALF
Contact
# 25

420229577

SPRING SLEEVE
# 26

420239133

420239134
SPRING
# 27

420627920

THRUST WASHER
# 28

420627765

420627768
SPRING WASHER
# 29

420641852

420641859
HEX. SCREW M12 X 135
# 30

420280198

420280473
CAME V-810
# 31a

420684672

420280178
CVT DRIVEN PULLEY ASS'Y. INCLUDES 31A TO 41
# 31b

420220914

DRIVEN PULLEY SHAFT
# 32

420238176

COMPRESSION SPRING
# 33a

420248233

INNER HALF ASS'Y. INCLUDES 33A TO 35
# 33b

XXX

SLIDING PULLEY
Contact
# 34

XXX

BUSHING
Contact
# 35

XXX

RETAINING RING
Contact
# 36a

420280173

420280178
OUTER HALF PULLEY ASS'Y. INCLUDES 36A TO 41
# 36b

XXX

OUTER HALF PULLEY
Contact
# 37

420932421

BALL BEARING
# 38

XXX

BUSHING
Contact
# 39

XXX

RETAINING RING
Contact
# 40

420660121

420660124
TORQUE GEAR
# 41

420245910

420245911
RETAINING RING
# 42

715000302

422280360
V-BELT
# 43

420627590

THRUST WASHER
# 44

420941909

420441485
HEX. SCREW M10 X 110
# 45

420611391

420611397
VARIATOR COVER
# 46

420430124

420430126
GASKET
# 47

420440560

420440561
TORX SCREW M6 X 30.5
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Can-Am. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van Can-Am, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!

Can-Am RENEGADE 800 2008

Can-Am RENEGADE 800 2008

RENEGADE 800 2008 RENEGADE 800 RENEGADE 800
RENEGADE 800
Quad / ATV
Cilinderinhoud: 800
Jaar: 2008

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...