CILINDERKOP, ACHTER VOOR CAN-AM OUTLANDER 850 2017

Cilinderkop, achter voor Can-Am OUTLANDER 850 2017
 
(1)  420450340
CYLINDER HEAD GASKET
 
(2)  420413106
CYLINDER HEAD ASS'Y. INCLUDES 2 TO 3
 
(3)  420941014
STUD M8 X 26
4
(4)  420855029
EXHAUST VALVE, 31 MM
 
(5)  420254367
INTAKE VALVE, 36.5 MM
 
(6)  420627525
THRUST WASHER
 
(7)  420430420
VALVE STEM SEAL
 
(8)  420239292
VALVE SPRING
 
(9)  420254137
VALVE SPRING RETAINER
 
(10)  420254602
COTTER VALVE
 
(10)  420254602
COTTER VALVE
 
(11)  420641228
FLANGED TORX SCREW M6 X 85
 
(12)  420641551
TORX SCREW M10 X 140
 
(13)  420620868
CAMSHAFT
 
(14)  420627743
HOLDING STRIP
 
(15)  420241529
TORX SCREW M6 X 16
 
(16)  420653065
ROCKER ARM INLET
 
(17)  420653075
ROCKER ARM EXHAUST
 
(18)  420242913
HEX. NUT M6
 
(18)  420242913
HEX. NUT M6
 
(19)  420241337
ADJUSTMENT SCREW M6 X 0.75
 
(19)  420241337
ADJUSTMENT SCREW M6 X 0.75
 
(20)  420229714
PIN #12, SMALL, M6 X 90
 
(20)  420229714
PIN #12, SMALL, M6 X 90
 
(21)  420944382
SHIM
 
(21)  420944382
SHIM
 
(21)  420944382
SHIM
 
(22)  420240943
BEARING SCREW M6
 
(23)  420436255
CHAIN TENSION GUIDE
 
(24)  420236584
CHAIN GUIDE
 
(25)  420236351
CHAIN GUIDE
 
(26)  420297063
SILENT CHAIN
 
(27)  420254438
CAMSHAFT SPROCKET, 42 TEETH
 
(28)  420840032
SCREW M6 X 12
 
(29)  420236510
CHAIN TENSIONER HOUSING
 
(30)  420430373
O-RING
 
(31)  420641234
FLANGED TORX SCREW M6 X 25
 
(32)  420236521
CHAIN TENSIONER PLUNGER
 
(33)  420238120
SPRING
 
(34)  420250890
O-RING
 
(35)  420641150
PLUG SCREW
 
(36)  420630260
GASKET
 
(37)  420610393
VALVE COVER
 
(38)  420440568
HEX. DISTANCE SCREW M6 X 30.5
 
(39)  715900352
SPARK PLUG, NGK LMAR8D-J
 
(40)  420254377
VALVE GUIDE
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

420450340

CYLINDER HEAD GASKET
# 2

420413106

CYLINDER HEAD ASS'Y. INCLUDES 2 TO 3
# 3

420941014

STUD M8 X 26
# 4

420855026

420855029
EXHAUST VALVE, 31 MM
# 5

420254356

420254367
INTAKE VALVE, 36.5 MM
# 6

420627521

420627525
THRUST WASHER
# 7

420430420

VALVE STEM SEAL
# 8

420239292

VALVE SPRING
# 9

420254137

VALVE SPRING RETAINER
# 10

420254600

420254602
COTTER VALVE
# 11

420641228

FLANGED TORX SCREW M6 X 85
# 12

420641550

420641551
TORX SCREW M10 X 140
# 13

420620868

CAMSHAFT
# 14

420627743

HOLDING STRIP
# 15

420241529

TORX SCREW M6 X 16
# 16

420653065

ROCKER ARM INLET
# 17

420653075

ROCKER ARM EXHAUST
# 18

420242910

420242913
HEX. NUT M6
# 19

420241335

420241337
ADJUSTMENT SCREW M6 X 0.75
# 20

420229714

PIN #12, SMALL, M6 X 90
# 21

420944382

SHIM
# 22

420240943

BEARING SCREW M6
# 23

420436255

CHAIN TENSION GUIDE
# 24

420236582

420236584
CHAIN GUIDE
# 25

420236351

CHAIN GUIDE
# 26

420297063

SILENT CHAIN
# 27

420254436

420254438
CAMSHAFT SPROCKET, 42 TEETH
# 28

420840031

420840032
SCREW M6 X 12
# 29

420236510

CHAIN TENSIONER HOUSING
# 30

420430370

O-RING
Contact
# 31

420641234

FLANGED TORX SCREW M6 X 25
Contact
# 32

420236520

420236521
CHAIN TENSIONER PLUNGER
# 33

420238120

SPRING
# 34

420250890

O-RING
# 35

420641150

PLUG SCREW
# 36

420630260

GASKET
# 37

420610393

VALVE COVER
# 38

420440567

420440568
HEX. DISTANCE SCREW M6 X 30.5
# 39

715900352

SPARK PLUG, NGK LMAR8D-J
# 40

420254377

VALVE GUIDE
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Can-Am. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van Can-Am, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!

Originele onderdelen voor Can-Am OUTLANDER 850 2017

Can-Am OUTLANDER 850 2017

OUTLANDER 850 2017 OUTLANDER 850 OUTLANDER 850
OUTLANDER 850 2017 OUTLANDER 850 OUTLANDER 850

OUTLANDER 850

Quad / ATV
Cilinderinhoud: 850
Jaar: 2017