CILINDERKOP, VOOR VOOR CAN-AM OUTLANDER MAX 800R 2011

Cilinderkop, voor voor Can-Am OUTLANDER MAX 800R 2011
 
(B)  293800060
LOCTITE 243, 10 ML
 
(C)  219703000
LOCTITE 648, 10 ML
 
(O)  XXX
ENGINE OIL
 
(1)  420630195
CYLINDER HEAD GASKET
 
(2a)  420613534
CYLINDER FRONT ASS'Y. INCLUDES 2A TO 3
 
(2b)  XXX
CYLINDER FRONT
 
(3)  420941014
STUD M8 X 26
 
(4)  420254359
INTAKE VALVE, 31 MM
 
(5)  420254368
EXHAUST VALVE, 27 MM
 
(6)  420627525
THRUST WASHER
 
(6)  420627525
THRUST WASHER
 
(7)  420230515
VALVE STEM SEAL
 
(7)  420230515
VALVE STEM SEAL
 
(8)  420239295
VALVE SPRING
 
(8)  420239295
VALVE SPRING
 
(9)  420254132
VALVE SPRING RETAINER
 
(9)  420254132
VALVE SPRING RETAINER
 
(10)  420254120
COTTER VALVE
 
(10)  420254120
COTTER VALVE
 
(11)  420641551
TORX SCREW M10 X 140
 
(12)  420641228
FLANGED TORX SCREW M6 X 85
 
(13)  420620021
CAMSHAFT
 
(14)  420241529
TORX SCREW M6 X 16
 
(15)  420627743
HOLDING STRIP
 
(16)  420240943
BEARING SCREW M6
 
(17)  420436015
CHAIN TENSION GUIDE
 
(18)  420236584
CHAIN GUIDE
 
(19)  420236351
CHAIN GUIDE
 
(20)  420297063
SILENT CHAIN
 
(21)  420254434
CAMSHAFT SPROCKET, 42 TEETH
 
(22)  420241721
HEX. COLLAR SCREW M8 X 20
 
(23)  420664255
TRIGGER
 
(24)  420236510
CHAIN TENSIONER HOUSING
 
(25)  420430373
O-RING
 
(26)  420641238
FLANGED TORX SCREW M6 X 25
 
(27)  420236521
CHAIN TENSIONER PLUNGER
 
(28)  420238120
SPRING
 
(29)  420250890
O-RING
 
(30)  420641150
PLUG SCREW
 
(31)  420229712
PIN #12, SMALL, M6 X 90
 
(31)  420229712
PIN #12, SMALL, M6 X 90
 
(32)  420944382
SHIM
 
(32)  420944382
SHIM
 
(32)  420944382
SHIM
 
(32)  420944382
SHIM
 
(33)  420254905
ROCKER ARM INLET
 
(34)  420254911
ROCKER ARM EXHAUST
 
(35)  420241337
ADJUSTMENT SCREW M6 X 0.75
 
(35)  420241337
ADJUSTMENT SCREW M6 X 0.75
 
(36)  420242913
HEX. NUT M6
 
(36)  420242913
HEX. NUT M6
 
(37)  420440561
TORX SCREW M6 X 30.5
 
(38)  420630260
GASKET
 
(39)  420610393
VALVE COVER
 
(40a)  420222494
THERMOSTAT 65° WITH GASKET ASS'Y. INCLUDES 40A TO 41
 
(40b)  XXX
THERMOSTAT 65°
 
(41)  420650300
THERMOSTAT GASKET
 
(42)  420222696
THERMOSTAT COVER
 
(43)  420650255
GASKET RING
 
(44)  420441621
SCREW M5.5 X 13
 
(45)  420641198
FLANGED TORX SCREW M6 X 45
 
(46)  420222894
CONNECTION SOCKET
 
(47)  420631300
O-RING
 
(48)  420250640
COPPER WASHER
 
(49)  420841924
PLUG SCREW M12 X 1.5
 
(50)  420641048
FLANGED TORX SCREW M6 X 16
 
(51)  420664045
CAMSHAFT POSITION SENSOR. INCLUDES 51 TO 52
 
(52)  420631890
O-RING
 
(53)  420251578
GEAR CLAMP
 
(53)  420251578
GEAR CLAMP
 
(54)  420822353
WATER TUBE
 
(55)  715900637
SPARK PLUG, NGK DCP-R8E
 
(56)  420254374
VALVE GUIDE
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# B

293800060

LOCTITE 243, 10 ML
# C

413711400

219703000
LOCTITE 648, 10 ML
# O

XXX

ENGINE OIL
Contact
# 1

420630195

CYLINDER HEAD GASKET
# 2b

XXX

CYLINDER FRONT
Contact
# 2a

420613534

CYLINDER FRONT ASS'Y. INCLUDES 2A TO 3
Contact
# 3

420941014

STUD M8 X 26
# 4

420254351

420254359
INTAKE VALVE, 31 MM
# 5

420254361

420254368
EXHAUST VALVE, 27 MM
# 6

420627770

420627525
THRUST WASHER
# 7

420230515

VALVE STEM SEAL
# 8

420239295

VALVE SPRING
# 9

420254132

VALVE SPRING RETAINER
# 10

420254120

COTTER VALVE
# 11

420641550

420641551
TORX SCREW M10 X 140
# 12

420641228

FLANGED TORX SCREW M6 X 85
# 13

420620025

420620021
CAMSHAFT
# 14

420241525

420241529
TORX SCREW M6 X 16
# 15

420627743

HOLDING STRIP
# 16

420240941

420240943
BEARING SCREW M6
# 17

420436015

CHAIN TENSION GUIDE
# 18

420236581

420236584
CHAIN GUIDE
# 19

420236350

420236351
CHAIN GUIDE
# 20

420297062

420297063
SILENT CHAIN
# 21

420254433

420254434
CAMSHAFT SPROCKET, 42 TEETH
# 22

420241721

HEX. COLLAR SCREW M8 X 20
# 23

420664255

TRIGGER
# 24

420236510

CHAIN TENSIONER HOUSING
# 25

420430370

O-RING
Contact
# 26

420641238

FLANGED TORX SCREW M6 X 25
# 27

420236520

420236521
CHAIN TENSIONER PLUNGER
# 28

420238120

SPRING
# 29

420250890

O-RING
# 30

420641150

PLUG SCREW
# 31

420229712

PIN #12, SMALL, M6 X 90
# 32

420944382

SHIM
# 33

420254905

ROCKER ARM INLET
# 34

420254915

420254911
ROCKER ARM EXHAUST
# 35

420241335

420241337
ADJUSTMENT SCREW M6 X 0.75
# 36

420242910

420242913
HEX. NUT M6
# 37

420440560

420440561
TORX SCREW M6 X 30.5
# 38

420630260

GASKET
# 39

420610390

420610393
VALVE COVER
# 40a

420222494

THERMOSTAT 65° WITH GASKET ASS'Y. INCLUDES 40A TO 41
# 40b

XXX

THERMOSTAT 65°
Contact
# 41

420650300

THERMOSTAT GASKET
# 42

420222690

420222696
THERMOSTAT COVER
# 43

420650255

GASKET RING
# 44

420941950

420441621
SCREW M5.5 X 13
# 45

420641198

FLANGED TORX SCREW M6 X 45
# 46

420222890

420222894
CONNECTION SOCKET
# 47

420631300

O-RING
# 48

420250640

COPPER WASHER
# 49

420841921

420841924
PLUG SCREW M12 X 1.5
# 50

420641048

FLANGED TORX SCREW M6 X 16
# 51

420664045

CAMSHAFT POSITION SENSOR. INCLUDES 51 TO 52
Contact
# 52

420631890

O-RING
# 53

420251573

420251578
GEAR CLAMP
# 54

420822352

420822353
WATER TUBE
# 55

707000246

715900637
SPARK PLUG, NGK DCP-R8E
# 56

420254374

VALVE GUIDE
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Can-Am. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de Cilinderkop, voor van uw Can-Am OUTLANDER MAX 800R van 2011. Laat het ons weten als u vragen heeft.

Originele onderdelen voor Can-Am OUTLANDER MAX 800R 2011

Can-Am OUTLANDER MAX 800R 2011

OUTLANDER MAX 800R 2011 OUTLANDER MAX 800R OUTLANDER MAX 800R
OUTLANDER MAX 800R
Quad / ATV
Cilinderinhoud: 800
Jaar: 2011