MOTORSMERING VOOR CAN-AM DS 450 2012

Motorsmering voor Can-Am DS 450 2012
 
(1)  420641238
FLANGED TORX SCREW M6 X 25
 
(2)  420440702
FLANGED TORX SCREW M6 X 55
 
(3)  420211509
OIL FILTER COVER
 
(4)  420430920
O-RING
 
(5)  420256455
OIL FILTER
 
(6)  420647100
SLEEVE
 
(7)  420241150
BEARING BOLT M8
 
(8)  420434740
IDLE GEAR, 31 TEETH
 
(9)  420245570
RETAINING RING
 
(10)  420434730
OIL PUMP GEAR, 18 TEETH
 
(11)  420932840
NEEDLE PIN
 
(12)  420440906
COUNTERSUNK SCREW M6 X 16
 
(13)  420611791
OIL PUMP COVER
 
(14)  420256477
INNER AND OUTER ROTOR ASS'Y. INCLUDES 14 TO 15
 
(15)  XXX
OUTER ROTOR
 
(16)  420832560
NEEDLE PIN
 
(17)  420620810
OIL PUMP SHAFT
 
(18)  420232980
NEEDLE PIN
 
(19)  420256117
INNER AND OUTER ROTOR ASS'Y. INCLUDES 19 TO 20
 
(20)  XXX
INNER ROTOR
 
(21)  420610740
OIL SIEVE COVER
 
(22)  420941436
SOCKET HEAD SCREW M6 X 20
 
(23)  420256570
OIL SIEVE
 
(24)  420650695
O-RING
 
(25)  420256650
OIL COLLECTOR
 
(26)  420845590
SNAP RING
 
(27)  420241787
MAGNETIC DRAIN PLUG
 
(28)  420250640
COPPER WASHER
 
(29)  420656460
CONNECTION COVER
 
(30)  420440207
FLANGED TORX SCREW M6 X 20
 
(31)  420431120
GASKET
 
(32)  420851458
CLAMP
 
(33)  420460791
OIL HOSE
 
(34)  420460792
OIL HOSE
 
(35)  420656300
OIL TUBE
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

420641238

FLANGED TORX SCREW M6 X 25
# 2

420440702

FLANGED TORX SCREW M6 X 55
# 3

420211509

OIL FILTER COVER
# 4

420430920

O-RING
# 5

420256455

OIL FILTER
# 6

420647100

SLEEVE
# 7

420241150

BEARING BOLT M8
# 8

420434740

IDLE GEAR, 31 TEETH
# 9

420245570

RETAINING RING
# 10

420434730

OIL PUMP GEAR, 18 TEETH
# 11

420932840

NEEDLE PIN
# 12

420440906

COUNTERSUNK SCREW M6 X 16
# 13

420611791

OIL PUMP COVER
# 14

420256477

INNER AND OUTER ROTOR ASS'Y. INCLUDES 14 TO 15
# 15

XXX

OUTER ROTOR
Contact
# 16

420832560

NEEDLE PIN
# 17

420620810

OIL PUMP SHAFT
# 18

420232980

NEEDLE PIN
# 19

420256117

INNER AND OUTER ROTOR ASS'Y. INCLUDES 19 TO 20
# 20

XXX

INNER ROTOR
Contact
# 21

420610740

OIL SIEVE COVER
# 22

420941436

SOCKET HEAD SCREW M6 X 20
# 23

420256570

OIL SIEVE
# 24

420650695

O-RING
# 25

420256650

OIL COLLECTOR
# 26

420845590

SNAP RING
# 27

420241786

420241787
MAGNETIC DRAIN PLUG
# 28

420250640

COPPER WASHER
# 29

420656460

CONNECTION COVER
# 30

420440207

FLANGED TORX SCREW M6 X 20
# 31

420431120

GASKET
# 32

420851458

CLAMP
# 33

420460791

OIL HOSE
# 34

420460794

420460792
OIL HOSE
# 35

420656300

OIL TUBE
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Can-Am. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van Can-Am, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!

Can-Am DS 450 2012

Can-Am DS 450 2012

DS 450 2012 DS 450 DS 450
DS 450
Quad / ATV
Cilinderinhoud: 450
Jaar: 2012

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...