CILINDERKOP, ACHTER VOOR CAN-AM DEFENDER HD8 / HD10 2017

Cilinderkop, achter voor Can-Am DEFENDER HD8 / HD10 2017
 
(1)  420630195
CYLINDER HEAD GASKET
 
(2>3)  420413397
CYLINDER HEAD ASS'Y, REAR
 
(3)  420941014
STUD M8 X 26
4
(4)  420254368
EXHAUST VALVE, 27 MM
 
(5)  420254359
INTAKE VALVE, 31 MM
 
(6)  420627525
THRUST WASHER
 
(7)  420230515
VALVE STEM SEAL. INCLUDED IN GASKET SET
 
(8)  420239295
VALVE SPRING
 
(9)  420254132
VALVE SPRING RETAINER
 
(10)  420254120
COTTER VALVE
 
(11)  420641228
FLANGED TORX SCREW M6 X 85
 
(12)  420641551
TORX SCREW M10 X 140
 
(13)  420637655
CAMSHAFT
 
(14)  420627743
HOLDING STRIP
 
(15)  420241529
TORX SCREW M6 X 16
 
(16)  420254905
ROCKER ARM INLET
 
(17)  420254911
ROCKER ARM EXHAUST
 
(18)  420242913
HEX. NUT M6
 
(18)  420242913
HEX. NUT M6
 
(19)  420241337
ADJUSTMENT SCREW M6 X 0.75
 
(19)  420241337
ADJUSTMENT SCREW M6 X 0.75
 
(20)  420229712
PIN #12, SMALL, M6 X 90
 
(20)  420229712
PIN #12, SMALL, M6 X 90
 
(21)  420944382
SHIM
 
(21)  420944382
SHIM
 
(21)  420944382
SHIM
 
(22)  420240943
BEARING SCREW M6
 
(23)  420436015
CHAIN TENSION GUIDE
 
(24)  420236584
CHAIN GUIDE
 
(25)  420236351
CHAIN GUIDE
 
(26)  420297063
SILENT CHAIN
 
(27)  420254438
CAMSHAFT SPROCKET, 42 TEETH
 
(28)  420840032
SCREW M6 X 12
 
(29)  420236510
CHAIN TENSIONER HOUSING
 
(30)  420430373
O-RING. INCLUDED IN GASKET SET
 
(31)  420641238
FLANGED TORX SCREW M6 X 25
 
(32)  420236521
CHAIN TENSIONER PLUNGER
 
(33)  420238120
SPRING
 
(34)  420250890
O-RING. INCLUDED IN GASKET SET
 
(35)  420641150
PLUG SCREW
 
(36)  420630260
GASKET. INCLUDED IN GASKET SET
 
(37)  420610393
VALVE COVER
 
(38)  420440568
HEX. DISTANCE SCREW M6 X 30.5
 
(39)  715900637
SPARK PLUG, NGK DCP-R8E
 
(40)  420254374
VALVE GUIDE
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

420630195

CYLINDER HEAD GASKET
# 2>3

420413397

CYLINDER HEAD ASS'Y, REAR
Contact
# 3

420941014

STUD M8 X 26
# 4

420254362

420254368
EXHAUST VALVE, 27 MM
# 5

420254352

420254359
INTAKE VALVE, 31 MM
# 6

420627770

420627525
THRUST WASHER
# 7

420230515

VALVE STEM SEAL. INCLUDED IN GASKET SET
# 8

420239295

VALVE SPRING
# 9

420254132

VALVE SPRING RETAINER
# 10

420254120

COTTER VALVE
# 11

420641228

FLANGED TORX SCREW M6 X 85
# 12

420641550

420641551
TORX SCREW M10 X 140
# 13

420637655

CAMSHAFT
# 14

420627743

HOLDING STRIP
# 15

420241529

TORX SCREW M6 X 16
# 16

420254905

ROCKER ARM INLET
# 17

420254915

420254911
ROCKER ARM EXHAUST
# 18

420242910

420242913
HEX. NUT M6
# 19

420241335

420241337
ADJUSTMENT SCREW M6 X 0.75
# 20

420229712

PIN #12, SMALL, M6 X 90
# 21

420944382

SHIM
# 22

420240943

BEARING SCREW M6
# 23

420436015

CHAIN TENSION GUIDE
# 24

420236582

420236584
CHAIN GUIDE
# 25

420236350

420236351
CHAIN GUIDE
# 26

420297063

SILENT CHAIN
# 27

420254435

420254438
CAMSHAFT SPROCKET, 42 TEETH
# 28

420840031

420840032
SCREW M6 X 12
# 29

420236510

CHAIN TENSIONER HOUSING
# 30

420430370

O-RING. INCLUDED IN GASKET SET
Contact
# 31

420641238

FLANGED TORX SCREW M6 X 25
# 32

420236520

420236521
CHAIN TENSIONER PLUNGER
# 33

420238120

SPRING
# 34

420250890

O-RING. INCLUDED IN GASKET SET
# 35

420641150

PLUG SCREW
# 36

420630260

GASKET. INCLUDED IN GASKET SET
# 37

420610393

VALVE COVER
# 38

420440567

420440568
HEX. DISTANCE SCREW M6 X 30.5
# 39

707000246

715900637
SPARK PLUG, NGK DCP-R8E
# 40

420254374

VALVE GUIDE
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Can-Am. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van Can-Am, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!

Originele onderdelen voor Can-Am DEFENDER HD8 / HD10 2017

Can-Am DEFENDER HD8 / HD10 2017

DEFENDER HD8 / HD10 2017 DEFENDER HD8 / HD10 DEFENDER HD8 / HD10
DEFENDER HD8 / HD10 2017 DEFENDER HD8 / HD10 DEFENDER HD8 / HD10

DEFENDER HD8 / HD10

Side by Side
Cilinderinhoud: 800
Jaar: 2017